Filtru Anunturi
Tip tranzactie
cumpar
inchiriez
Tip imobil
Apropiere Metrou
Doar anunturi cu poze
Pret (EURO)
Etaj
Demisol
Mansarda
Exclus ultimul etaj
Suprafata Utila
Decomandare
An constructie
Oferta de la
Actualizare in
Ultima zi
Ultima saptamana
Ultimele 2 saptamani
Ultima luna
Birouri notariale recomandate
Nume: Email: Telefon:
Nume Adresa Email Telefon Fax
Preda Joita Str. Sfanta Vineri nr. 5, et. 2, ap. 8 bnp.predajoita@gmail.com 0213141011 0213141011
„Mariana Dumitru” - Dumitru Mariana, Rauta Alina Ruxanda B-dul. N.Grigorescu nr.45, bl.C1, sc.3, ap.21 notar_dumitru@yahoo.com 0213485918 0213485918
Argentina Aristotel si Matei Iulia Raluca Str.Dristor nr.100, bl.10-A, sc.B, parter, ap.48 notararistotel@yahoo.com, raluxa2004@yahoo.com 0216487474 0216487474
Asociati “Nemesis” - Seceleanu Lidia, Munteanu Laura Mirela, surlea Alexandru Valeriu Str. Lipscani nr.19 bnpnemesis@yahoo.co.uk 0213127172 0213127177
Asociati „Marincas Eugen si Marincas Ana” Str. Ion Voinescu nr. 19 bnpmarincaseugen@yahoo.com, ana.marincas@gmail.com 0213238406 0213230254
„Dragos Atanasiu si Asociatii B-dul. Corneliu Coposu nr. 3, bl. 101, sc. 4, et. 1, ap. 66 atanasiu2006@yahoo.com, egherghinoiu@gmail.com 0213264144 0213225514
Negulescu Anca Iulia B-dul. Hristo Botev nr.1, et.1 bnp.ancanegulescu@gmail.com 0213103588 0213103588
Rembas Florentina Ana Calea Calarasilor nr.179, bl.49, et.3, ap.9 inarembas@cnpb.ro 0213213384 0213213384
Florea Irenne Emanuela Str. Baba Novac nr. 6, bl. T2, sc. D, parter, ap. 61 ireneflorea@yahoo.com 0216480274 0216480274
Mocanu Alexandra Calea Vitan nr. 10, bl. V50A, sc. 1, et. 2, ap. 9 alexmocanu25@yahoo.com 0213217587, 0314279821 0213217587
„Donose Valeria” - Donose Valeria, Bunda Andrei B-dul. Unirii nr.70,bl.J4, sc.3, et.1, ap.54 donose@moon.ro 0213226847 0213226847
Asociati „Didina Balas si Dragos Barcanescu” - Barcanescu Dragos Antoniu-Ioan, Nicolae-Balas Didina B-dul. Rimnicu Sarat nr.19, bl.20k, sc.2, parter, ap.39 didinabalas@yahoo.com 0213469229 0213469226
Dobre Florina Calea Victoriei nr.1-5, sc. B, et.2, ap.43 bnpflorinadobre@yahoo.com 0213132971 0213132971
Jidovu Nicu Str. Zborului nr.8, et.2, ap.5 nicujidovu@clicknet.ro 0213117933 0213117934
Pitrel Lidia Piata Alba Iulia nr.6, bl. I 5, sc.1, et.4, ap.12, ap.12
www.notari-asociati.ro
office@notari-asociati.ro 0213262631 0213260759
„Credo” -Ghita Rozalinda Mariana Camelia B-dul. Camil Ressu nr.47, bl.N9, sc.1, ap.2, parter notariatcredo@yahoo.com 0213480448 0213480448
“Themis” - Rosu-Lis Andreea Diana, Gurau Laura Adriana B-dul. Mircea Voda nr. 46, bl. M32, sc. 1, et. 1, ap. 1 bn_themis@yahoo.com 0213272854 0213272856
„Legatio” - Irimia Ianina, Rasovan Ivana B-dul. Unirii nr. 78, bl.J2, sc.2, et.1, ap.35 contact@bnplegatio.ro, ianina.irimia@bnplegatio.ro, ivana.rasovan@bnplegatio.ro 0213200824, 0213200825 0213200823
Timis Mariana Adriana Str. Matei Basarab nr. 60, bl. L108, sc. B, parter, ap. 23
Capalnas Elena B-dul. Corneliu Coposu nr.3, bl.101, sc.C, et.1, ap.42 notariatcapalnas@clicknet.ro 0213204400 0213204400
Rosca Irinel Daniela B-dul. Burebista nr. 2, bl. D 14, sc. 4, et. 1, ap. 99 bnp_roscairinel@yahoo.com 0213205003 0213271864
Marinescu Cristina Georgeta B-dul.Unirii nr.55, bl.E4A, tronson 1, sc. 1, et. 3, ap. 9 bnpmarinescu@gmail.com 0213277501 0314044497
Manea Carmen Florina Str. Gheorghe Petrascu nr.7 bnpcarmen.manea@yahoo.com 0213179413 0213179412
Asociati ”Pro Jure” -Nita Marina Elisabeta, Ivan Andrei Cosmin B-dul. N.Grigorescu nr.29A, bl.22 N sc. A, et.2, ap.4 marynot710@yahoo.com, navy_yak@yahoo.com 0213404975 0213410114
"Concordia” - Negrila Daniela, Enache Meda, Stefan Iulia Silvia Calea Vitan nr.108, bl.V35, sc.2, parter, ap.37 notariatconcordia@gmail.com, meda.enache@gmail.com, stefan.iulia@gmail.com 0213208027 0213203851
Constantinescu Tinca Str. Baba Novac nr.8, bl.T1, sc.1, et.1, ap.7 bnptconst@yahoo.com 0216486191 0213246170
Radulescu Veronica B-dul. Octavian Goga nr.21, bl.M103, sc.2, et.1, ap.41 radulescu.nica@gmail.com 0212273926 0213207266
„Concedo” -Vlasov Ana-Maria-Vanda B-dul. Octavian Goga nr. 2, et. 10 alice4constantin@yahoo.com 0213190159 0213190101
„Danila” - Danila stefan, Danila Alexandra Irina Str. Baba Novac nr. 7, bl.M2, sc.C, parter, ap.24 notariat.danila@yahoo.com 0213404585 0213404590
Asociati „Ius” - Ionescu Maria, Gradinaru Carmen, Ionescu Simona Aurora Intr. Barsei nr.8,bl,G6 sc.1, ap.1 bnpaius@yahoo.com 0213403132 0213403132
Denes Adriana Viorica Piata Alba Iulia nr.8, bl.I7, sc.2, et.3, ap.32 denesadriana@yahoo.com 0213204414 0213204414
Asociati Mincu Catalin si Cojocaru Diana Str. Nerva Traian nr. 17-19, bl. M70, sc. B, et. 1, ap. 31 catalinmincu@yahoo.com 0214603303 0214603303
Dumitrascu Andreea Calea Vitan nr. 199, bl. 52, sc. 2, et. 1, ap. 31
www.notariat-ad.ro
andreea@notariat-ad.ro 0213445453 0213445456
Scrieciu Isabella Rodica B-dul. Decebal nr.9, bl.S13, sc.2, ap.22 isabellascrieciu@yahoo.fr 0213227831 0213227831
Eftimescu Mihai Marian Str. Labirint nr. 104, et. 1, ap. 3 notar.eftimescu@gmail.com 0213235838 0213235838
Asociati „Conf. Univ. Dr. Mircea Mihail, Cristian Mihail si Ioana-Roxana Mihail” B-dul. I.C. Bratianu nr. 39, bl. P 6, sc. 1, et. 2, ap. 4, sc. 2, et. 5, ap. 29
www.notarmihail.ro
contact@notarmihail.ro 0213145776 0213143464
Pencea Paula si Uidumac Daniela B-dul. Decebal nr.17, bl.S16, sc.4, et.3, ap.74 paula.pencea@gmail.com, daniela.uidumac@gmail.com 0213231775 0213231775
Mititiuc Adriana Madalina B-dul. Octavian Goga nr.23, bl.M106, sc.4, et.2, ap.108 mititiuc_not@yahoo.com 0213261928 0213261930
Ilie Adina Doina Str. Gheorghe Petrascu nr. 53, bl.PM53, sc. A, parter, ap.4 notariatadina@yahoo.com 0213250021 0213250021
„Tomescu si Asociatii” -Tomescu Ileana, Mesaros Livia Mihaela B-dul. Burebista nr. 3, bl. D16, sc. 4, parter, ap. 108 bnpitomescu@yahoo.com 0213210490 0213210490
Ciuhan Aurora Braila Str. Sf.Vineri nr.4 augustusimp@yahoo.com 0213127175 0213127175
Dragnea Ana-Maria B-dul. Unirii nr. 63, bl. F4, sc. 3, et.2, ap. 55 bnp.dragnea@yahoo.com 0213273886 0213273868
„Litteris” - Riba Meltiade Str. Sf. Vineri nr. 29, Bectro Center, corp B2, et. 2 bnplitteris@rdslink.ro 0213160686, 0314090276 0213160686
Riba Ivanca Str. Sf. Vineri nr. 29, Bectro Center, corp B1, et. 2 bnpivariba2000@yahoo.com 0213159390 0213159390
Secrii Marcela B-dul. I.C.Bratianu nr.20, sc.B, et.1, ap.21 marcelasecrii@yahoo.com 0213148448 0213148448
Stamate Manuela Simona Calea Vitan nr. 124 stamate.manuela@clicknet.ro 0213213660 0213213660
Crisu Elena Denisa Str. Zborului nr. 5, et. 3, ap. 8 bnpcrisuelenadenisa@gmail.com 0213147449 0213147449
Asociati Camelia Bratu si Ioana Serbanescu Piata Alba Iulia nr.8, bl.I7, sc.3, et.2, ap.52 notarpublic.ioana.serbanescu@gmail.com 0213227626 0213227626
„Lidia  Dragan si Laura Badiu ” - Dragan Lidia Olga, Badiu Laurentia, Trofin Iulia, Busuioc Iulia, Melente Adrian B-dul. Regina Elisabeta nr. 9
www.trofin.ro
bnp@badiudragan.ro, iulia@trofin.ro, iulia.busuioc@yahoo.com 0213149855, 0213155714 0212108112
Asociati Molcut Iulia si Stefan Loredana Anca Str. Theodor Sperantia nr. 14 molcut.stefan@gmail.com 0213273716, 0213029473 0213273714
Asociati ”Schuster„- Schuster Elena Mariana, Schuster Cristina Hanelore Str. Academiei nr.2 si Corp A schustermariana@yahoo.com, hannelorecristine@yahoo.com 0213111632 0213138097
Societatea Civila “ De Iure” - Popescu Lucia, Fundulea-Popescu Ana Maria Str. Doamnei nr. 17-19, mezanin contact_ana@yahoo.com 0213119869 0213153555
Tatomir Cristina si Dragut Reli B-dul. Octavian Goga nr.106, bl.M26, sc.2, et.3, ap.31 cristina_tatomir@yahoo.com, reli_dragut@yahoo.com 0213235738 0213029661
Briscan Mihaela Ruxandra Calea Vitan nr. 8, bl. V51, sc. 1, parter, ap. 1 biroulnotarial@yahoo.com 0213210332 0213264045
„Lexus” -Manolescu Andreea Str. Smardan nr.18, sc.B, et.1, ap.23 bnplexus@yahoo.com 0213132423
Asociati Maria Gaita si Eeugenia Popa B-dul. Unirii nr. 70, bl. J4, tronson 2, sc. 2, et. 1, ap. 33 bnpasociati@yahoo.com 0213262947 0213262948
Chirita Florin Corneliu B-dul. Camil Ressu nr.39, bl.Z5, sc.3. parter, ap.32 notar.chirita@yahoo.com 0213480242 0213480242
Mitache Mugurel Ioan Calea Vitan nr. 104, bl. V42A, sc. 3, parter, ap. 66 notariat_mugur@yahoo.com 0213210155 0213210155
Asociati Rodica Coliban si Bianca Harngus B-dul. Mircea Voda nr. 35, bl. M27, et. 5, ap. 13-15 rodica.coliban@gmail.com, bianca_batran@yahoo.com 0213273025 0213273023
Niculescu Alice Nicoleta Piata Alba Iulia nr. 1, bl. H 1, sc. 5, et. 2, ap. 138 bnpniculescu@yahoo.com 0213265347 0213265347
Asociati - Petras Cozeta, Radu Mirela Silvia, Racolta Georgian Str. Foisorului nr. 5, bl. F4C, sc.A, parter, ap. 2 cpetrasmradu@yahoo.com, cpetrasmradu@gmail.com, petrasradu@gmail.com, bnpa_petras_radu@yahoo.com 0213212403 0213267950
Notar public Oprea Bianca Alina Birou Notarial Authentica Str. Lipscani nr. 18-20 bi.notariat@gmail.com 0213127771 0213127772
Becheru Rasvan Cezar Calea Calarasilor nr. 300, bl. S 20, sc. 2, et. 1, ap. 37 cezar.becheru@yahoo.com, cezar.becheru@i-klass.ro 0213204037 0213204037
Alexandru-Popa Camelia-Florentina Aleea Textilistilor nr.3, bl.MY2, et.2, ap.5 bnpcap@yahoo.com 0214113010 0214113010
“Confides” -Trifoi Doru-Crin, Paveliu Ileana, Trifoi Aranca Arabela Str. Franceza nr. 2-4, et. 2
www.confidesnot.ro
office@confidesnot.ro, ileana.paveliu@confidesnot.ro, arabela.trifoi@confidesnot.ro, olivia.picu@confidesnot.ro 0213143737 0213143755
Corsate Adina Georgiana Calea Calarasilor nr.323, bl.201, sc.1, et.1, ap.2 adinacorsate@cnpb.ro 0213205046 0213205046
Claudiu Stefan Seucan si Cristina Georgeta Nitu B-dul. Unirii nr. 61, bl. F 3, sc. 2, et. 3, ap. 303 claudiu.seucan@cnpb.ro, cristina_nitu@cnpb.ro 0213202128 0213202136
Asociati - Florea Maria, Florea Brindusa Zoica, Florovici Maria Magdalena Calea Dudesti nr.105, et.1, ap.2 birounotarflorea@yahoo.com 0213204727 0213204727
Gheorghe Tatomir si Lancranjan Mihail Marius B-dul. Decebal nr.16, bl. S5, sc.C, et.4, ap.52 bnp_asociati@yahoo.com, bnp.asociati@gmail.com 0213272443 0213272443
2014 © Toate drepturile rezervate
www.imobildebucuresti.ro
office@imobildebucuresti.ro
office@imobildebucuresti.ro
Google+
You Tube
Youtube
Blog  |  Termeni si conditii  |  Politica de Confidentialitate  |  Sitemap  |  Publicitate pe site  |  Contact                       Info consumator: 0800.080.999 - ANPC
Viziteaza

Militari Residence